Patroni Medialni

 

Kliknij aby posłuchać radia online

Bardzo nam miło, że Radio Orła objęło Pełen Patronat Medialny Wyprawy Rowerowej 2011 przez Wielką Brytanie!

Radio Orła to Polsko Angielska stacja radiowa, która od ponad pięciu lat nadaje sygnał z Londynu. Rozgłośnia jest uznawana przez wielu polskich słuchaczy za najbardziej profesjonalną w Wielkiej Brytanii . Na antenie usłyszymy informacje o wydarzeniach z Wielkiej Brytanii, Polski oraz o najważniejszych spotkaniach kulturalnych Polonii. Poza tym poruszane są tematy finansowe i sporządzany jest przy współpracy z  PKO BP tygodniowy raport ekonomiczny. Radio jest w bliskim kontakcie z najważniejszymi organami państwowymi w tym z Ambasadą RP w Londynie.

Strona Radia Orła: http://orla.fm

Do grona Patronów Medialnych dołączył profesjonalny męski magazyn Men’s Health, znany i szanowany przez mężczyzn na całym świecie. Dziękuje!

Portal  magazynu Men’s Healthhttp://www.menshealth.pl 

Z ogromną przyjemnością informuję że Telewizja Silesia jest oficjalnym patronem wyprawy! Dzieki temu wspaniałemu Patronowi, powstanie materiał wideo który zostanie wyemitowany w programie telewizyjnym. Ponadto informacje o wyprawie zostaną opublikowane na portalu TVS, Dziekuje!

Telewizja Silesia jest oficjalną telewizją na Śląsku. TVS jest dostępna na wszystkich platformach cyfrowych: Cyfrowy Polast, Canal+, N oraz poprzez TP Live Box, a także w sieciach kablowych w całej Polsce.  Aby sprawdzić aktualny program telewizyjny TVS oraz po wiecej zainformacji zapraszam na portal Telewizji.

Portal  TV Silesiahttp://www.tvs.pl

Dziękuję za patronat medialny znanemu i poważanemu Wydawnictwu Pascal, które należy do grupy ITI. Pascal w swojej ofercie ma ponad 300 tytułów przewodników w kilku seriach oraz ponad 200 pozycji kartograficznych (w tym mapy, plany miast i atlasy samochodowe), jak również kilkadziesiąt atlasów geograficznych, książek ilustrowanych i przewodników kulinarnych. Jako pierwsze w Polsce razem z serwisem targeo.pl przygotowało przewodnik dla narciarzy, dostępny przez komórkę. Ponadto Pascal Travel Club skupia podróżników udzielając wyczerpujących informacji na temat istotnych wypraw oraz daje możliwość wymiany doświadczeń na forum. Wydawnictwo ufundowało dla wyprawy również przewodniki, które posłużą do lepszej eksploracji miejsc, przez które będę przejeżdżał.

Portal internetowy Wydawnictwa Pascal: http://www.pascal.pl


Miało mi poinformować, że Patronat Wyprawy objął Goniec Polski! Goniec Polski jest najdłużej wydawanym tygodnikiem Polskim w Wielkiej Brytanii. Posiada 68 str., na których znajdziemy wyczerpujące wiadomości ze Świata, Wielkiej Brytanii, Polski, porady dla Polaków mieszkających w UK, nowości technologiczne i motoryzacyjne, recenzje filmów i wiele innych starannie przygotowanych działów. Poza tym w magazynie znajdziemy informacje o najnowszych wydarzeniach kulturalnych w UK, na które warto się wybrać. Magazyn posiada również bardzo dobry portal informacyjny, z którego można pobrać elektroniczną wersje tygodnika.

Portal internetowy tygodnika Goniec Polski: http://goniec.com

Bardzo nam miło że klub – Południk Zero objął patronatem wyprawe! Dziekujemy!

Klub Południk Zero znajduje się w samym sercu Warszawy. Na codzień jest to klimatyczna kawiarnia, w której można napić się i zjeść. Wieczorami odbywają się w niej spotkania z podróżnikami którzy wrócili ze Świata. Po zakończeniu wyprawy rowerowej przez Wielką Brytanię zostanie przeprowadzone slajdowiwsko na którym będzie można wysłuchać przebiegu całej wyprawy. Do zobaczenia!

Strona internetowa Południka Zero: http://poludnikzero.pl

Polish Britain to miesięcznik ukazujący się od października 2010 w Londynie i okolicach. Polish Europe jest bliźniaczym magazynem Polish Britain, wydawany od czerwca 2011 roku na terenie Berlina. Magazyny  należące do młodego wydawnictwa Mega Media Ltd są coraz bardziej rozchwytywane. Na łamach pisma opisywani byli również słynni Polscy podróżnicy.

Strona internetowa wydawnictwa Mega Media Ltd: http://www.megamedialtd.com

Wyprawa została objęta patronatem klubokawiarni „Podróżnik” z Warszawy, dziękujemy!

W tej znanej klubokawiarni już wiele podróżniczych wydarzeń miało miejsce. Gościli w niej znani podróżnicy i laureaci Kolosów! W klubie odbywają się również: spotkania z autorami książek, prezentacje filmów dokumentalnych, koncerty, geograficzne i międzykulturowe spotkania dla dzieci, kursy języka chińskiego i wiele innych. Po zakończeniu wyprawy rowerowej zostanie przeprowadzone slajdowisko na którym będzie można wysłuchać przebiegu całej wyprawy. Niebawem zostaną podane terminy slajdowisk. Do zobaczenia w klubokawiarni „Podróżnik”!

Strona internetowa Klubokawiarni „Podróżnik”: http://klubpodroznik.pl

Dziękujemy za patronat serwisu bikestats.pl !!

Na stornach serwisu można się dowiedzieć o tym że: „Serwis skierowany jest do wszystkich prowadzących zapiski ze swoich wycieczek lub treningów rowerowych. Niezależnie od tego czy jeździsz dużo czy mało, czy trenujesz lub jeździsz rekreacyjnie serwis bikestats.pl jest dla Ciebie. Prowadzenie bloga rowerowego jest bardzo łatwe i nie wymaga żadnej technicznej wiedzy. Jeżeli chcesz prowadzić tylko prywatny dziennik bez rowerowego bloga wystarczy wyłączyć blog w ustawieniach.”

Strona internetowa serwisu: http://www.bikestats.pl


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s